Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gasnąca Octavia 1.9TDI AGR

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gasnąca Octavia 1.9TDI AGR

    TUTAJ jest kilka projektów na LINBUS-ie, jeszcze nie przeglądałem dokładnie ( brak czasu ) ale wygląda ciekawie...

  • #2
    Gasnąca Octavia 1.9TDI AGR

    Witam, przejrzałem forum ale nie znalazłem rozwiązanie mojego problemu. Auto gaśnie w różnych sytuacjach, jadąc dowolną prędkością czy stojąc na luzie. Nieraz piszczy, zapala sie czerwona kontrolka oleju, auto gaśnie i bardzo długo nie chce odpalić. Zdarza się też tak, że gaśnie bez piszczenia i kontrolki, nie ma reguły. Wymieniłem czujnik ciśnienia oleju ale nie pomogło. Proszę o podpowiedz gdzie może tkwić problem.

    Komentarz


    • #3
      Przekaznik N109 na dobry poczatek do sprawdzenia. A jak zgasnie i cos piszczy to cos tez swieci??
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        to samo co u mnie ostatnio. patrz przekaznik 109. pewnie zimny lut jest. nie ma co lutowac. u mnie lutowany jeden dzien wytrzymal i sie znow rozsypal i w dodatku narobil full bledow na silniku. za podrobke dalem 23zl problem z glowy.

        Komentarz


        • #5
          Świeci kontrolka od akumulatora i oleju. Przekaźnik sprawdzę jutro, czy jeszcze coś mam sprawdzić?

          Komentarz


          • #6
            zlap sie pierwsze za to. ja to samo mialem. jak sie spiralka nie pojawi choc na chwile przy przekreceniu kluczyka to nie odpali.
            u mnie problem wystepowal tylko jak jest duza temp otocczenia. przy zimnym aucie rano problemu niet.

            Komentarz


            • #7
              W przypadku awarii przekaźnika N109 VAG nie łączy się z ECU auta,mówi,że na drugim końcu przewodu nic nie ma.
              Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

              Komentarz


              • #8
                u madumadu jest pewnie taka sytuacja jak u mnie byla. na vag-u zero bledow navet jesli kontrolka od swiec nie mrugnela. vag w tym przypadku mi nie pomogl.

                Komentarz


                • #9
                  Wymieniłem przekaźnik, jeszcze nie miałem okazji przejechać dłuższego odcinka aby mieć pewność, że problem załatwiony. Narazie dziękuję za szybką pomoc, jeśli problem powróci odezwę się ponownie.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X